Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2010 - matematyka: odpowiedzi, arkusze, pytania

Utworzony przez Gość, 28 kwietnia 2010 r. o 12:17
masakra!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po dzisiejszej porażce prędko się nie pozbieram. Jak każdy miałem marzenie by dostać się do dobrego liceum, a tu lipa, beznadzieja, żenua, klapa, porażka na całej linii !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przesadzajcie. Nie był w cale aż taki trudny ;D Ja się spodziewałam czegoś dużo gorszego a poszło dość dobrze ;p Z resztą pytania zamknięte były trudniejsze od otwartych ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kinia2202 napisał:
yeah xD nie był zły ^^ bedzie powyżej 40!
skoro tak to jest mi dane stwierdzić że jesteś geniuszem. zadania zamknięte były całkiem łatwe,ale zamknięte to o wiele za wysoka połka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIECZYSŁAW napisał:
Nie rozumiem co komisja miała na celu robiąc tak TRUDNY test! Proszę wziąźć pod uwagę, że nie każdy jest tak zdolny i nie wszyscy muszą być świetnymi matematkami ! Jednym słowem porażka. Mogłam sobie pomarzyć o dobrym liceum. SERDECZNIE DZIĘKUJĘ LUDZIOM KTÓRZY WYMYŚLALI TEN TEST ! GRATULUJĘ KREATYWNEJ GŁÓWKI. jeszcze jedno ! wymyślając tak trudne zadania polska młodzież daleko nie zajdzie. sad.gif
Dokładanie,Ci ludzie są jacyś chorzy na łepetyny! Straszne!!!!! ;( nawet 20 mieć nie będę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
skoro tak to jest mi dane stwierdzić że jesteś geniuszem. zadania zamknięte były całkiem łatwe,ale zamknięte to o wiele za wysoka połka!
to znaczy otwarte.. xP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z zamkniętych to zryte te z chemii były
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No poprosy świetnie..... Ten egzamin to był jeden wielki cyrk!! Ja przyszedłem na egzamin matematyczny, a nie na egzamin chemiczny. Załatwili nam wymarzone szkoły. Myślałem, że będę miał 40pkt bo lubie matme, a teraz jak będzie 35 to będzie cud. W porównaniu do wczorajszego to ten był beznadziejny. Obawiałem się humana, a okazało się, że z humanistycznego będę lepszy niżze ścisłych. Jedna weilka porażka, nie wiem kto wymyślił zadania typu jądro atomowe i te rzeczy ://
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślałam, że radioaktywny jest czad (CO), a nie dwutlenek węgla (CO2). No i co ma poziom radioaktywności mszycy do tego, że biedronki je wpier***ają na obiad? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to możliwe że w tych odpowiedziach piszę ze miała ta roślina za mało wody skoro pisze ze miły odpowiednia wilgotność TEST Masakra jestem tak w...rwiona że C..j już trudniejszego się nie dało wymyślić te testy o ile wiem mają być na sprawdzenie inteligencji i umiejętność czytania itp a nie widza wzory itg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ach... Ile bym dał za to żeby okazało się że to były pytania na mature i wszyscy muszą go powtarzać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to 19 będzie inaczej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SIEMA maturzysta z tej strony nie przejmujcie się wynikami, gdyż skoro wszystkim poszło słabo to progi do liceów również spadną Poza tym najważniejszy nie jest poziom liceum, ani renoma, a to co wy w nim będziecie robić. Ja jestem w "renomowanym" a uczymy się tego samego i tak samo jak w każdym innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ola otrzymała 24 głosów, a Paweł i Romek po 9. Lub Ola otrzymała 12 głosów, a Paweł i Romek po 10 To 1 jest niemożliwe. Jeśli w klasie jest 32 uczniów... 24+9+9=42 !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież wiedzieliście, że będą tam zadania z fizyki, chemii i geografii. Wiec nie ma co narzekać tylko trzeba było się uczyć. Zadania nie były bardzo trudne. Zamknięte były łatwe, otwarte też, tylko trzeba było sobie powtórzyć te przedmioty z 1 gim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie ;////////// to niemożliwe, że miała 24 głosy :< raczej 14!!!!!!!!!!!!! zawaliłam cały egzamin ;< i łzy tu nic nie pomogą. mogę pomarzyć o mojej wymarzonej szkole! czemu tak mało matmy. Ten test był mega głupi ;oo masaKra. jak będę mieć 20 pkt to będzie cud -.-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten test to istna masakra!!! Będę mieć mniej niż na próbnym!!! Wszyscy z mojej klasy uważają, że był trudny!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Gościu~ napisał:
SIEMA maturzysta z tej strony nie przejmujcie się wynikami, gdyż skoro wszystkim poszło słabo to progi do liceów również spadną Poza tym najważniejszy nie jest poziom liceum, ani renoma, a to co wy w nim będziecie robić. Ja jestem w "renomowanym" a uczymy się tego samego i tak samo jak w każdym innym.
Zadanie 32. Uczniowie klasy III wybierali przedstawiciela do samorządu szkolnego. Było troje kandydatów: Ola, Paweł i Romek. W klasie jest 32 uczniów i każdy z nich oddał jeden ważny głos. Zwyciężyła Ola, uzyskując mniej niż połowę głosów. Reszta głosów rozłożyła się równo między pozostałych kandydatów. Ile głosów otrzymała Ola, a po ile pozostali kandydaci? Znajdź i wypisz wszystkie możliwości. Uzasadnij, że nie ma więcej. Odpowiedź: I możliwość: Ola - 14, Paweł - 9, Romek - 9 II możliwość: Ola - 12, Paweł 10, Romek - 10 Liczba głosów dla Oli musiała być: - liczbą parzystą (różnica liczby 32 i dwukrotności głosów oddanych na jednego chłopca), - liczbą mniejszą od 16 (połowy oddanych głosów), a większą od 1/3 z liczby 32 (Ola wygrała większością głosów)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zadanie z ola na tej stronie jest błednie rozwiązane wyrażnie pisze że wygrała otrzymując sume punktów mniejsza niż połowę połowa z 32 to 16, więc nie mogła otrzymac 24 punktów.Ja to wogóle to inaczej rozwiązywałem i wyszło mi chyba z 5 rużnych propozycji;) A ogolnie to test pojeb...y :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W stosunku do ubiegłych lat to nie ma o czym mówić, zbyt trudne zadania... Ten egzamin to jakaś porażka. pozdrawiam bardzo serdecznie osoby, które go układały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...